ukr
Всі розділи
Луцьк
Автомойка самообслуживания LuxWash
Автомойка самообслуживания LuxWash - фото 1
Оновлено: 15 травня 2020, 01:25

Автомойка самообслуживания LuxWash

Ціна за запитом
Голіян Микола
менеджер
на Флагма з 9 січня 2015

Опис

Перебуваючи у постійному русі, ми впроваджуємо нові технології та передові розробки - враховуючи усе, адже наш пріоритет – завжди задоволений інвестор! безпрограшне капіталовкладення та постійний дохід - нарешті це стало можливим! враховуючи відносно недавню появу автомийок самообслуговування на теренах україни, а також стрімкий розвиток даного напрямку, своєчасне капіталовкладення може стати вірним кроком успішного інвестора. будуйте власну справу з нами!

переваги інвестування:
постійний (365/24) дохід!
невелика кількість персоналу.
відсутність складських приміщень, боржників, а отже і проблем!
автоматизація процесів – мінімальний вплив людського фактору.
можливість провадження додаткового бізнесу.
можливість тиражування бізнесу.
«готівковий» бізнес.
альтернатива інвестицій у нерухомість.

нижче наводимо перелік основних систем, що забезпечують безперебійну роботу автомийок самообслуговування samwash.
- система супер точного дозування хімічних засобів.

незалежно від тиску води в системі та кількості працюючих постів розхід миючих засобів відбувається рівномірно на всіх постах. регулювання розходу миючих засобів здійснюється за допомогою віддаленого інтернет-доступу, що мінімізує доступ до технологічного обладнання некваліфікованого персоналу. дозуючі клапани та пристрої виконані з нержавіючої сталі, що збільшує їх термін ефективного використання та надійність в експлуатації. дана система гарантує економне використання миючих засобів та можливість контролю.

- система підготовки води та накопичення.

дана система складається з вхідного, вугільного фільтру води, насосів вирівнювання вхідного тиску, двохколонного пом’якшувача та системи зворотного осмосу, що інтегровано в систему електронного управління. в комплект обладнання включено резервуари накопичення, що унеможливлюють нестачу демінералізованої води.

- електронна система управління автомийки.

система управління забезпечує чотири рівні доступу та контролює більше двохсот параметрів автомийки. роботу усіх параметрів можна контролювати через віддалений доступ.

- безготівкова система розрахунків.

безготівкова система розрахунків дозволяє спростити систему платежів, а постійним клієнтам отримати додаткові маркетингові можливості.

- віддалений інтернет доступ.

дозволяє контролювати основні параметри автомийки, в разі, необхідності змінювати їх за допомогою віддаленого доступу. за допомогою цієї системи ви маєте можливість перевірити кількість отриманих коштів, контролювати та змінювати параметри миття, отримувати інформацію про роботу автомийки.

- вакуумна система засмоктування жетонів або монет.

дана система виконана із нержавіючої сталі, автоматично транспортує жетони до технологічного контейнера та зберігає їх у спеціальному сейфі, що мінімізує доступ третіх осіб до системи тимчасового зберігання коштів.

- система антифрост.

служить для забезпечення роботи автомийки при мінусових температурах та працює в автоматичному режимі. дана система забезпечує захист автомийки у випадку аварійного відключення від електричної енергії.

- інтелектуальний підігрів підлоги.

автомийки самообслуговування - новий вид сервісних послуг, що лише входить на ринок україни. незважаючи на це, даний вид послуги користується успіхом не тільки у власників авто, а й у інвесторів.

автомийка самообслуговування – це не лише зручно, а й дуже вигідно! уявіть, що ваш бізнес працює без перерв та збоїв, незважаючи на погодні умови та пору року. ви отримуєте 100% доходу без зайвої затрати часу й сил контролюєте усі процеси роботи. при мінімальних затратах ви отримуєте високу прибутковість свого підприємства! при цьому усі процеси прозорі та автоматизовані. вам залишається лише отримувати постійний дохід.
автомийка samwash – це швидко, вигідно і завжди якісно!

karcher купить львов ураина, мийка купити, karcher характеристикики, мойка karcher, мийки самообслуговування, автомойка самообслуживания, автомийка, мийка

Номер оголошення: 1951373
на Флагма з 9 січня 2015
Ще шукають:

Схожі оголошення

Автомойка самообслуживания Pinguino Wash A
Ціна
5 000 $/шт
Західний Альянс, ПП, UA, 479 км +252 оголошення
Комплекс ручной мойки с самообслуживанием на 2 моечных поста, шириной 4,5 м и длиной 6 м, для мытья транспортных средств до 3,2 м в высоту. • c...
Пантограф для автомоек цена, поворотная консоль пантограф
Ціна
Ціна за запитом
Західний Альянс, ПП, UA, 479 км +252 оголошення
Поворотный консоль или пантограф служит для удобства мойки автомобиля. Применяется чаще всего на мойках самообслуживания, реже на ручных мойках....
Пантограф, поворотная консоль для автомойки, пантограф мойки
Ціна
Ціна за запитом
Західний Альянс, ПП, UA, 479 км +252 оголошення
Назначение: для удобства и предотвращения от порчи и износа шланга Применение: Используется на автомойках и сервисных центрах для мытья...
Показати ще
Зв'яжіться з компанією
Голіян Микола
менеджер
За телефонами
Скажіть, що знайшли оголошення на Флагма
Правила безпеки: Не погоджуйтеся на передоплату, якщо не впевнені в надійності компанії.
Написати повідомлення
Вибрати розділ
×
Вхід в особистий кабінет
Українська версія сайту
Ви завжди зможете переключити мову сайту, скориставшись перемикачем, або оберіть її зараз.
Русский Українська English